INFOLINIA: 881670960

sklep@nawagezdrowia.com.pl

O nas

Witaj w Na wagę zdrowia!

 

 Z miłości do naszego wspólnego domu- Ziemi stworzyliśmy miejsce w którym możecie zrobić zakupy bez wszechobecnego plastiku, bez generowania ton odpadów i wygórowanych cen. Nie musicie też zaprzątać sobie głowy etykietami, zastanawiając się czy produkt który kupujecie jest zdrowy, my wzieliśmy to na siebie.  

 

Jesteśmy pierwszym w Zamościu sklepem działającym w duchu idei ZERO WASTE. Promujemy odpowiedzialne i zrównoważone zakupy produktów na wagę. Dobieramy najlepszą jakościowo żywność, zarówno z Polski, jak i z całego świata. Zaopatrujemy się w duże ilości towarów, które następnie sprzedajemy na wagę, co oznacza, że możesz u nas kupić dokładnie tyle, ile w danym momencie potrzebujesz.  Chcemy odczarować panujący mit, że zdrowa żywność musi być droga. Zrezygnowaliśmy z krzykliwych marek i sztucznych pudełek. Ominęliśmy wszystkich możliwych pośredników i zredukowaliśmy koszty w taki sposób, aby zaoferować wam najlepsze jakościowo produkty w konkurencyjnych cenach. 

 

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko począwszy od nasion chia, poprzez daktyle, suszone owoce, przeróżne rodzaje mąk (od pszennej chlebowej po mąkę z kasztanów jadalnych), ryżów, kasz, płatków, otrębów, zbóż, pseudozbóż, strączków, nasion, musli, orzechów, miodów, przetworów, świeżo tłoczonych olejów, octów, soków, syropów, przyprawy z całego świata i wielu wielu innych.

 

Mamy nadzieję, że nasz sklep przypadnie Ci do gustu i będzie sprzyjał zakupom w duchu Zero Waste oraz zaspokajał ekologiczne zapotrzebowanie zainteresowanych troską o naszą planetę.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl